Statystyki Google Analytics

Google Analytics

Niedoceniane narzędzie - dające wiedzę.

Na co dzień zajmujemy się statystykami Naszych klientów. Weryfikujemy realizację ich celów, analizujemy ruch na ich stronach WWW, a także optymalizujemy Nasze działania marketingowe pod kątem zachowań ich klientów na stronie. To wszystko sprawia, że prowadzone działania marketingowe stają się kompletne.

Jeżeli poniższe informacje są Ci obce to najwyższa pora zgłosić się do Nas aby zmienić strategię kampanii reklamowych i dodać do nich jakże ważny element - analityki internetowej.

  • podział ruchu - desktop / mobile
  • analiza ścieżek konwersji
  • raportowanie słabych i mocnych stron witryny
  • śledzenie zachowań użytkowników i ich zachowania na podstronach
Tylko rzetelne raportowania, w stałych - cyklicznych odstępach czasu daje efekty w postaci transparentności działań reklamowych. Innymi słowy - nigdy się nie dowiesz, ile zyskujesz lub tracisz na konkretnych kampaniach reklamowych w internecie, jeśli porządnie nie przyjrzysz się Swoim statystykom. Google Analytics to wiedza, a wiedza to przewaga, przewaga nad konkurencją.

32,8%

wzrostów w sprzedaży

56,48%

zwiększonego ruchu na stronie

100%

tyle czasu poświęcamy analizom

46%

poprawiony ruch mobile

Raportowanie - statystyki

Problemy ze sprzedażą? Zwrot z inwestycji nie jest po Twojej myśli? Sprawdź DLACZEGO !? Pomożemy Ci przeanalizować wszystkie dane i wyciągnąć wnioski.

Czytelne raporty ze statystyk, ustalona częstotliwość ich omawiania i doradztwo w tym zakresie daje efekty. Sięgnij po nie i zyskaj przewagę nad konkurencją, która nie docenia tego narzędzia.

Google Analytics

Dowiedz się więcej o Google Analytics

zdobądź przewagę nad konkurencją - skorzystaj z wiedzy

Napisz do Nas i dowiedz się co oferujemy - możesz tylko zyskać!

Opinie

Fields marked with an * are required

(opcjonalnie)

(opcjonalnie)

Napisz w kilku słowach jak możemy Ci pomóc - ułatwi to obu stronom komunikację.