Optymalizowanie współczynników konwersji

Optymalizacja konwersji

Pojęcie, którego unikają jak ognia wszyscy - jest jednym z najważniejszych w sprzedaży.  Konwersje to nic innego jak leady, sprzedaż, realizacja celów. Dlatego tak ważne jest aby dbać o jej wyniki, optymalizować je, wpływać na nie i kontrolować ich przebieg.

Czy wyniki przeprowadzanych kampanii reklamowych są dla ciebie ważne? Jeśli chcesz wiedzieć czy dana forma reklamy się opłacała czy nie - współczynnik konwersji oraz jego optymalizacja jest dla Ciebie.

To bardzo ważne aby śledzić te parametry bo bez nich, Nasze raporty ograniczają się do podstawowych informacji typu: wyświetlenia, kliknięcia, CTR. A przecież to nie wszystko - każdego właściciela firmy bądź dział marketingu w tejże firmie - interesują wyniki. Dokładnie ile udało się osiągnąć poprzez konkretne działania, nie ważne czy to w Social Media, Czy w linkach Sponsorowanych, a może po prostu w wynikach naturalnych czy kampanii banerowej. Ważne są efekty - a te można mierzyć bardzo precyzyjnie.

Optymalizacja efektów

Testy A/B

Lepszy współczynnik ROI

Wierzymy, że to wiedza daje przewagę w biznesie. My wiemy na co zwracają uwagę użytkownicy Twojej strony internetowej. Jeśli ta nie odpowiada ich potrzebom - opuszczają ją, a Ty tracisz klienta. STOP ! - wcale tak nie musi być - wystarczy prześledzić ich zachowanie i dać im to czego szukają, w sposób przystępny i dla nich zrozumiały.

Poprawa wyników konwersji

Jesteśmy zorientowani na realizowanie celów. Twoich celów. Wystarczy je precyzyjnie określić, a My zajmiemy się resztą, proste prawda? Więc.. do dzieła! Zapraszamy do kontaktu - to nic nie kosztuje :)

Pomagamy zmieniać "użytkowników" Twojej strony internetowej, w prawdziwych klientów. Rozwiązujemy ich obiekcje, odpowiadamy na ich zapotrzebowanie, sprawdzamy dlaczego nie realizują celów - to wszystko by poprawić skuteczność Twojej strony WWW.

39

Firm zarabia więcej

68

Design Update

27

Website Redesign

41

Przeprowadzonych testów A/B

56

Razy poprawiliśmy komunikację z odbiorcami

19

Dodaliśmy nowe funkcjonalności celem poprawy ROI

Powiedz Nam jaki jest Twój cel?

Jakie efekty chciałbyś osiągać w Swoim biznesie?

Na początku ustalamy Twoje cele - to one są dla Nas najważniejsze. Jeśli tylko cel jest policzalny i mierzalny - zajmiemy się resztą i będziemy na każdym kroku raportować Tobie wyniki Naszych prac.

Mówią o Nas

Wszystkie opinie
Fields marked with an * are required

(opcjonalnie)

(opcjonalnie)

Napisz w kilku słowach jak możemy Ci pomóc - ułatwi to obu stronom komunikację.