Reklama w Social Media

Social Media Marketing

Sieci społecznościowe dzisiaj to podstawa, kiedyś może abstrakcja, dzisiaj - konieczność! Dowiedz się ile możesz zyskać - Poznaj Facebook bliżej

Jesteśmy agencją, która do tematów Social Media podchodzi kompleksowo. Nasi eksperci pomogą Ci ustalić Twoje cele biznesowe, zidentyfikują grupę docelową, stworzą przyciągające reklamy oraz poprowadzą Twój FanPage na Facebooku. Pomogą także z integracjami, a te zapewnią łatwy przepływ klientów.

Będziemy dostosowywać strategie Social Media Marketing specjalnie stworzone dla Twojej marki i odbiorców. 

Nasze usługi Social Media dają możliwość podłączenia i wymiany informacji prowadzącej do wzrostu świadomości dla usługi, marki lub produktu. Wyniki znajdują odzwierciedlenie w liczbie ponownych udostępnień, akcji, komentarzy. Social Media Marketing kompleksowo, co to znaczy? Że skupiamy się na najbardziej popularnych platformach społecznościowych takich jak Facebook, Google +, Twitter, Pinterest i LinkedIn.

Monitorowanie Twojej marki w sieci

Możemy dla Ciebie śledzić co piszczy w trawie odnośnie Twojej firmy. Zarówno te pozytywne jak i negatywne sygnały zbieramy w całość. Reagujemy zawsze na czas !

Komunikacja z klientami

Wiemy jak wzbudzać zainteresowanie klientów, jak reagować na ich wiadomości, lajki, udostępnienia, a także zwykłe posty.

Zarządzanie odbiorcami

Budowanie zasięgu to tylko jedna kwestia, co dalej? My wiemy co zrobić z potencjalnymi klientami Twojej firmy

Budowa i administracja profilu Firmy

Tworzymy wysokiej jakości profile firmowe dla Twojego biznesu. W końcu to Twoja wizytówka - jakość musi być na 1 miejscu.

 

Social Media (np Facebook) dla Twojej firmy?

Napisz do Nas krótko o swojej firmie i celach, które chciałbyś osiągnąć. Resztą się zajmiemy ! :)

Fields marked with an * are required

(opcjonalnie)

(opcjonalnie)

Napisz w kilku słowach jak możemy Ci pomóc - ułatwi to obu stronom komunikację.